Strona domowa > Konkurs "Wola zmienną jest" 2019

Konkurs "Wola zmienną jest" 2019

Już po raz ósmy zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Wola zmienną jest”!
Jego ideą jest zachęcenie Uczestników do poznawania Woli i jej historii, zainteresowania się otoczeniem, przyjrzenie się codziennie mijanym obiektom i dostrzeżenie zmian, którym podlegają.
Zadaniem Uczestników jest wykonanie fotografii, które wiernie odzwierciedlają zdjęcia archiwalne z Cyfrowego Archiwum Wolskich Regionaliów, dostępnego na stronie www.wolskieregionalia.waw.pl. Gdy ktoś ma zaś w swoim prywatnym albumie zdjęcie z Wolą w tle, może odwzorować ten sam kadr współcześnie.
Prace będą oceniane pod względem wierności kadru, wartości dokumentacyjnych i estetycznych zdjęcia oraz stopnia trudności jego wykonania.

Nadesłane prace zostaną poddane ocenie Komisji Konkursowej, a Państwa fotografie wzbogacą Cyfrowe Archiwum Wolskich Regionaliów.

Na fotografie czekamy od 6 maja do 16 czerwca 2019 r. - można je wysłać na adres c3@bpwola.waw.pl lub złożyć w wybranej przez siebie placówce Biblioteki Publicznej na Woli.
 
Nagrodą główną w konkursie jest voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie fotograficznym Proclub.
Ponadto nagrodami w konkursie są:
vouchery o wartości 200, 150, 100 oraz 50 zł ufundowane przez restaurację Gruby Josek oraz książki Historia Polski Wojciecha Roszkowskiego i Encyklopedia Polska Niepodległa ufundowane przez Księgarnię PWN.
Nagrodą specjalną zaś jest zwiedzanie stacji metra zorganizowane przez partnerów konkursu Metro Warszawskie oraz firmę Gulermak.

 

Plakat Wola zmienną jest

Regulamin konkursu Pobierz Regulamin konkursu

protokół przekazania word Pobierz Załącznik nr 1
 
protokół przekazania word Pobierz Załącznik nr 2
 
protokół przekazania word Pobierz Załącznik nr 3
 
protokół przekazania word Pobierz Załącznik nr 4